е додаден во кошничката Ви
NEW
1478
NEW
1478
24,99 €
Quick View
NEW
1481
NEW
1481
28,99 €
Quick View
NEW
1479
NEW
1479
18,99 €
Quick View
SALE
Секојдневен хулахопки 20 Ден Omsa 160
NEW
1480
NEW
1480
21,49 €
Quick View
SALE
Секојдневен хулахопки 15 Ден Omsa 106
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
БЕЗБЕДЕН ЗА ИСПЛАТА
30-Ден на ПРИЈАВИ
светот испорака

Долна облека | боди | Бански | чорапи | хулахопки | клинови

Долна облека | боди | Бански | чорапи | хулахопки | клинови

 • Pierre Cardin
 • Omsa
 • Sonic Mod
 • Tiara Galiano
 • Transparenze
 • Lord Underwear
 • Leilieve
 • Geronimo
 • Infiore
 • Jadea
 • Laura Biagiotti
 • Coloria

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU