Долни Тело Без Ракав Полу-Поло Бикини 1463

25,99 €

нов производ

Долни Тело Без Ракав Полу-Поло Бикини 1463

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано Колекција 2016 ви нудипамучно долна боди без ракави полу-поло бикини. Извршени од висококвалитетен чешлан памук / спандекс, што дава дополнителна мекост и еластичност. Прикована се три мали куки. Може да се носи само по себе или како дел од вашата облека.
Соодветно за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: