е додаден во кошничката Ви

Боксер со Внатрешен ластик Памук Ликра Lord 260

Колекција Памук - Машки боксер Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 97% памук / 3% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

Расчистени машки боксерки со внатрешен ластикза вашиот комплетен комфор. Погодни се за секојдневна употреба. Присуството на 3% спандекс во памучната ткаенина обезбедува слобода на движењата и гарантира удобност при носењето на ова бугарско машка долна облека. Изработени се од повеќе густа памук, што им дава сила и ги прави особено погодни за зимските денови. Шевовите се осветлени, како визуелно даваат обем на пакетот, прибирам и подигне задникот. Овие машки боксерки создаваат чувство на леснотија и зголемуваат самодовербата преку целиот ден. Предај удобност и поради кожа со слободно дишење долна уште денес! Тестирај практичноста, карактеристично за овој модел стилски боксерки со внатрешен ластик.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекаа големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. П.н.е.и Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 97%
 • ликра 3%

мнение

Прекрасни,леки и удобни!С продуктите Лорд съпругът ми се чувства чудесно.


  WRITE A REVIEW AND WIN GIFT / НАПИШИ РЕВЮ И СПЕЧЕЛИ ПОДАРЪК

  Each month, one of the review wins a voucher for shopping. More reviews - more chance! / Всеки месец едно от ревютата печели ваучер за пазаруване. Повече ревюта - по голям шанс!

   Write your review !

   Write your review

   Related Products

   ЗА TIARA SHOP

   онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

   Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

    

   Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

   FACEBOOK

   Следете нас

   TWITTER

   Следете нас

   Контактирајте не

   • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
    ORDERS: +359 89 910 4457
    ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
   • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
    +359 2 931 1641
   • E-MAIL АДРЕСА:
    INFO@TIARASHOP.EU
   • SKYPE:
    TIARASHOP.EU
   • АДРЕСА:
    92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU