е додаден во кошничката Ви

Боксер со Надворешен ластик Вискоза Lord 361

Колекција Вискоза - Машки боксер Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 95% Вискоза / 5% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

8,09 €
На распродажба!

8,99 €

Add to wishlist

Боксер со Надворешен ластик Вискоза Lord 361

Удобно еднобојнимашки боксерки со надворешен ластик. Бугарско машка долна облека изработена од лесна, мека и еластична ткаенина. Шевовите се осветлени, како визуелно даваат волумен на пакетот, прибирам и подигне задникот. Ова ви создава удобност и самодоверба во текот на целиот ден. Моделот е достапен во неколку стандардни бои, кои можете да изберете во зависност од вашите лични преференци и од вашето расположение. Акцентот на боксерки паѓа врз надворешниот ластик со логото на марката. Со нив ќе се чувствувате исклучително добро, без оглед на тоа што правите. Боксери се идеални за спорт и фитнес. Големината на долна облека е слободен и боксерки вклопуваат совршено на сите фигури. Поради кожата со тоа нежно и дишењето квалитативно машка долна облека, бидејќи го заслужуваат. Бидете уверени во себе секој ден.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од производителотРевизија или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Вискоза
 • вискоза 95%
 • elastane 5%

Мъжки боксер Lord 361

Много качествени и стилни


  WRITE A REVIEW AND WIN GIFT / НАПИШИ РЕВЮ И СПЕЧЕЛИ ПОДАРЪК

  Each month, one of the review wins a voucher for shopping. More reviews - more chance! / Всеки месец едно от ревютата печели ваучер за пазаруване. Повече ревюта - по голям шанс!

   Write your review !

   Write your review

   Related Products

   ЗА TIARA SHOP

   онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

   Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

    

   Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

   FACEBOOK

   Следете нас

   TWITTER

   Следете нас

   Контактирајте не

   • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
    ORDERS: +359 89 910 4457
    ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
   • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
    +359 2 931 1641
   • E-MAIL АДРЕСА:
    INFO@TIARASHOP.EU
   • SKYPE:
    TIARASHOP.EU
   • АДРЕСА:
    92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU