Волнена Комплет Корсажи и Бикини со Чипка 1813-1835

21,99 €

нов производ

Волнена Комплет Корсажи и Бикини со Чипка 1813-1835

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска волнен комплет- КомфоренКорсажи, Широка лента ибикини, Украсени со чипка. Изработени од високо квалитетен материјал кој обезбедува удобноста на вашиот секојдневен живот.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: