Волнена Корсажи Широка ремени украсени со чипка 1813 темноцрвена

15,99 €

нов производ

Волнена Корсажи Широка ремени украсени со чипка 1813 темноцрвена

Add to wishlist

Повеќе информации

Елегантен и удобноволнен Корсажи, широка лента за на рамо, Украсен со мека дантела на дейилтето. Изработени од високо квалитетен материјал кој обезбедува удобноста на вашето секојдневие
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

12 other products in the same category: