Градник Бриджитка фрлија Чаша Leilieve 6001

34,99 €

49,99 €

-30%

нов производ

Градник Бриджитка фрлија Чаша Leilieve 6001

Add to wishlist

Повеќе информации

Градник Leilieve бриджитка, брадестиот чашасо невидлив цвест, пропратен зајакнување Бане. Отстранлив текстилни ленти, кои можат да се заменуваат со силиконски или да се носи и без нив. Двојна спојка.

Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.leilieve.it

Трговци - Тука може да порачате италијанско долна облекана големодиректно на цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: