Градник Мека Чаша Без Бане Infiore 1005

19,59 €

27,99 €

-30%

нов производ

Градник Мека Чаша Без Бане Infiore 1005

Add to wishlist

Повеќе информации

Infiore ви нудичист Градник без Бане, Украсен со чипка. Направени од фин микрофибер во комбинација со мека чипка, внатрешна дел 100% памук, дава удобност и релаксација на вашиот биста.

Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.infiore.it

Трговци - Тука може да порачате италијанско долна облекана големодиректно на цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: