Градник со Полу-поместена Чаша украсени со Нежна Чипка 2001

19,99 €

нов производ

Градник со Полу-поместена Чаша украсени со Нежна Чипка 2001

Add to wishlist

Повеќе информации

Бугарско долна облека Тиара Галијано ви нуди елегантен,комфорен градниксо полу-поместена чаши, украсени со деликатна чипка во горниот дел. Едно стилски комбинација на мека чипка и фин микрофибер. Прерамките се широки и добро одржуваат градите.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: