Дантелен Комплет Градник и Боксер 3001-020

25,49 €

нов производ

Дантелен Комплет Градник и Боксер 3001-020

Add to wishlist

Повеќе информации

Дантелен дамски комплет- Дантелен класичен боксер и градник со полу-поместена чаши. Едно стилски комбинација на мека чипка и фин микрофибер. Прерамките се широки и добро одржуваат градите.
Идеален за секој повод!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не сое слободно контактирајте со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: