Детско тинејџерски Тело деколте 1496

11,99 €

нов производ

Детско тинејџерски Тело деколте 1496

Add to wishlist

Повеќе информации

Ние ви нудимедетско - тинејџерски бодидеколте, бикини од Колекцијата набугарско долна облекаТиара Галијано, изработени од природни материјали памук 90% / ликра 10% - еластична ткаенина, која им овозможува на кожата да дише. Mожете да се користи самостојно или во комбинација. Погодно за спорт. Бравата е пар (2,6-3см)

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за Детско Долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

1 other product in the same category: