Долнище костими бикини - боксер со линкови во земји 106

16,99 €

нов производ

Долнище костими бикини - боксер со линкови во земји 106

Add to wishlist

Повеќе информации

Долнище костими - длабоки бикини тип боксер со линкови во земји за регулирање на ширината. Овој Бански долен дел е високо квалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

15 other products in the same category: