Женска еластичен Клин отпечатоци 1505-4

15,59 €

19,49 €

-20%

нов производ

Add to wishlist

Повеќе информации

Женскаекстравагантен, еластичнаклин, Отпечатоци од Колекцијата долна облека 2015 Тиара Галијано, изработен од висококвалитетна материја.

Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

7 other products in the same category: