Женска Клин памук и ликра 1501

13,49 €

нов производ

Женска Клин памук и ликра 1501

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска клинод Колекцијата Тиара Галијано, изработен од природен материјал памук 90% / ликра 10% - еластична ткаенина, која им овозможува на кожата да дише. Достапен во 3 бои.

Погоден за секој ден!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

7 other products in the same category: