Женска Комплет Памук-Корсажи и Бикини со Чипка 1451

16,49 €

нов производ

Женска Комплет Памук-Корсажи и Бикини со Чипка 1451

Add to wishlist

Повеќе информации

Комфорендамски комплетпамук / спандекс -Корсажисо тенка лента за на рамо, украсен со мека чипка.Бикинисо дискретна чипка за да не се забележува на облека ви. Изработени од висококвалитетен чешлан памук и ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност.
Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: