Женска Комплет Силиконска Градник и Прашка 3020АЕ-1705

23,99 €

нов производ

Женска Комплет Силиконска Градник и Прашка 3020АЕ-1705

Add to wishlist

Повеќе информации

Женскакомплет- Плиткапрашкана лента позади и класичен изгладувамеградник, Тврда чаша со силиконска грб. Направени од фин микрофибер и внатрешна дел 100% памук, обезбедуваат Вашиот комфор. Силиконската лента поминува преку вратот, може да се менува со соодветна на облека ви.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацина големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: