Женска костими бриджитка Push up и бикини со линкови 1088

31,99 €

39,99 €

-20%

нов производ

Женска костими бриджитка Push up и бикини со линкови 1088

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска Бански костум во 2 дела. Горниот дел е бриджитка со ортопедски, брадестиот амортизирање со push-ефект - Push up и прилагодливи, отстранлив ремени. Долниот дел е бикини со линкови. Моделот е високо квалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2015 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не седвоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: