Женска Памучна Комплет Градник и Прашка 3120-1105

18,99 €

нов производ

Женска Памучна Комплет Градник и Прашка 3120-1105

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска памучнакомплет- КласичниНежните градник, Тврда чаша,плитка прашкана лента позади. Изработени од висококвалитетен чешлан памук, кој гарантира удобноста на вашиот секојдневен живот. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете.
Идеален за вашето секојдневие!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиотот големо складиште воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: