Исечената Памучна бикини со перде 1215

5,99 €

нов производ

Исечената Памучна бикини со перде 1215

Add to wishlist

Повеќе информации

Нежна и тримисечената памучна бикини, Со две ленти во земји и перде. Изработена од висококвалитетен памук - ликра, лежат идеално на телото.
Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: