Костим за капење мек триаголник Бане брадестиот амортизирање класич

35,99 €

39,99 €

-10%

нов производ

Костим за капење мек триаголник Бане брадестиот амортизирање класич

Add to wishlist

Повеќе информации

Костим за капење мек триаголник со Бане и подвижна брадестиот ортопедски амортизирање. Долен дел класична исечената бикини. Моделот е високо квалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2015 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: