Костим за капење Тврда чаша Push up и бикини со Панде 1185

39,99 €

нов производ

Костим за капење Тврда чаша Push up и бикини со Панде 1185

Add to wishlist

Повеќе информации

Костим за капење во 2 дела. Суичери - дебела поместена брадестиот чаша, отстранлив ремени и затворач на грбот. Модел создава илузија за обемен биста. Долнище бикини со падне. Висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2016 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да се свържете со Нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: