Костим за капење Push up со Чипка и бикини со линкови 1155

35,09 €

38,99 €

-10%

нов производ

Костим за капење Push up со Чипка и бикини со линкови 1155

Add to wishlist

Повеќе информации

Екстравагантни костим за капење во 2 дела. Горниот дел е градник со дебела, поместена и брадестиот амортизирање со push-- Push up ефект, украсен со трим чипка. Отстранлив ремени и затворач на врата. Долниот дел е бикини со линкови. Моделот е високо квалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2016 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: