е додаден во кошничката Ви

Ласерско сечење Бразилиана Jadea 8001

Колекција Basic - Бразилиана Jadea
Долна облека произведено во Италија
Состав: 80% памук / 20% спандекс
Димензии: 2-S, 3-M, 4-L

Повеќе детали

6,29 €
На распродажба!

8,99 €

Add to wishlist

Ласерско сечење Бразилиана Jadea 8001

Ласерско сечење памучна бразилиана, Лежат идеално на формите Ви, како не се забележува на вашиот тоалета.

Идеален за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.jadea.it

Трговци - Тука може да порачате италијанско долна облекана големодиректно на цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Jadea Основни
 • памук 80%
 • ликра 20%
 • Во страната: 80% памук / 20% ликра

Бразилиана

Удобна, приятна материя, няма излишни ръбове и приляга идеално.


  Бразилиана

  Удобна, приятна материя, няма излишни ръбове и приляга идеално.


   Лазерно рязано бельо

   Перфектни

    Write your review !

    Write your review

    Related Products

    ЗА TIARA SHOP

    онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

    Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

     

    Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

    FACEBOOK

    Следете нас

    TWITTER

    Следете нас

    Контактирајте не

    • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
     ORDERS: +359 89 910 4457
     ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
    • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
     +359 2 931 1641
    • E-MAIL АДРЕСА:
     INFO@TIARASHOP.EU
    • SKYPE:
     TIARASHOP.EU
    • АДРЕСА:
     92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU