е додаден во кошничката Ви

Машка-shirt Без Ракав Вискоза Lord 381

Колекција Вискоза - Машка-shirt Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 95% Вискоза / 5% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

11,69 €
На распродажба!

12,99 €

Add to wishlist

Машка-shirt Без Ракав Вискоза Lord 381

Еден предлог одбугарско машка долна облека Лорд,маица без ракавиКоја се разликува од сите останати, достапен во неколку бои. Материјата за нејзината изработка вклучува во својот состав висок процент вискоза и спандекс. Маица се прилепува за машкото тело и појави по неодолива начин формите на машките гради и стомак.
Сече во рамената и во ракав крива е избрана така што визуелно да проширува градниот кош на мажите. Материјалот е исклучително нежен кон машката кожа. Искоренета е секоја можност за Спарта. Во составот на боите на маица не се користат елементи кои би можеле да предизвикаат иритација или горење на машката кожа. Маица без ракави може да биде носена како врв облека или како долна облека. Таа е погодна како за тренингот во салата, така и затрошење на неделниот ден дома со пријателите. За цврстина ракавите и деколтето се засилени со победи. Со маица, мажот се чувствува удобно и сигурно. Тоа е плод на последните модни трендови. Маица без ракави е за мажите кои сакаат да покажат најдоброто од себе.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Вискоза
 • вискоза 95%
 • elastane 5%

Write your review

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU