е додаден во кошничката Ви

Машка-shirt кратки ракави Вискоза карета Lord 383

Колекција Вискоза - Машка-shirt Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 95% Вискоза / 5% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

9,79 €
На распродажба!

13,99 €

Add to wishlist

Маицаод Колекцијабугарско машка долна облека Lordе достапен во црна и бела боја. Во зимските месеци, маица може да биде носена наместо молекуларниот. Нејзиниот дизајн овозможува носењето и како врв облека во текот на топлите денови. Единственоста на маица е во пришиени ракави. Тие се во бела / црна боја со тенки ленти. Во двобојната ракави ширината на линиите дава софистициран фин изглед, а монохроматски куќиште нагласува сериозниот карактер на мажот. Кога се носи како долна облека, маица може да биде комбнирана лесно со различни бои машки боксерки. Ако се носи како самостојна облека, таа се комбинира добро со спортски модел панталони. Материјата за нејзината изработка содржи висока содржина вискоза и спандекс. Најверојатно за Спарта или непријатност е отстранета. Во црниот варијанта, маициа ќе биде погодна за - активните мажи. Нејзиниот модел нагласува совршено машко тело. Акцентот е ставен на градите и мускулите. Маица ќе обезбеди удобност на движењата. Високиот квалитет на изработка се забележува на прв поглед.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Вискоза
 • вискоза 95%
 • elastane 5%

WRITE A REVIEW AND WIN GIFT / НАПИШИ РЕВЮ И СПЕЧЕЛИ ПОДАРЪК

Each month, one of the review wins a voucher for shopping. More reviews - more chance! / Всеки месец едно от ревютата печели ваучер за пазаруване. Повече ревюта - по голям шанс!

  Write your review !

  Write your review

  Related Products

  ЗА TIARA SHOP

  онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

  Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

   

  Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

  FACEBOOK

  Следете нас

  TWITTER

  Следете нас

  Контактирајте не

  • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
   ORDERS: +359 89 910 4457
   ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
  • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
   +359 2 931 1641
  • E-MAIL АДРЕСА:
   INFO@TIARASHOP.EU
  • SKYPE:
   TIARASHOP.EU
  • АДРЕСА:
   92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU