Машки Боксер Облечен ластик Спорт Лукс Lord 263

8,49 €

10,99 €

-2,50 €

нов производ

Машки Боксер Облечен ластик Спорт Лукс Lord 263

Add to wishlist

Повеќе информации

Удобномашки боксеркисо интересен дизајн, наменети за мажи кои сакаат да експериментираат. Пријатното материја со висока содржина на памук обезбедува неверојатна удобност на мажите во текот на целиот ден. Спандекс во боксерки овозможува леснотија на движењата. Достапни во неколку комбинации на бои, соодветни за секој вкус. Ако сте од оние кои сакаат разновидноста, изберете една од опциите со основен црвен или бежев боја. Амблемот на брендот, се наоѓа на ластикот, гарантира за квалитетот и уникатноста на моделотбугарско машка долна облека.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големоСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

29 other products in the same category: