е додаден во кошничката Ви

Машки молекуларниот Памук Ликра Lord 290

Колекција Памук - Машки молекуларниот Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 90% памук / 10% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

9,44 €
На распродажба!

10,49 €

Add to wishlist

Машки молекуларниот Памук Ликра Lord 290

Предложениотмашки молекуларниотод Колекцијабугарско машка долна облека Lordе со едноставен и традиционален вид. Тој може да се носи под облеката во зима, или како врв облека во текот на летото. Сече кај ракав облини и деколтето е избрана така што да е погодна за носење под кошула или други врв облека. Ширината на прерамките и длабочината на деколтето нагласуваат строгиот карактер на мажот. Молекуларниот се нуди во - бел и црн. Материјалот од кој е изработен молекуларниот е чешла памук.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За Повеќе информациие да се двоумите да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 90%
 • ликра 10%

мнение

Красиви и удобни.Леки и зключително меки.Прекрасно е бельото Лорд.Много сме доволни.


  Мъжки потник Лорд

  Страхотен


   WRITE A REVIEW AND WIN GIFT / НАПИШИ РЕВЮ И СПЕЧЕЛИ ПОДАРЪК

   Each month, one of the review wins a voucher for shopping. More reviews - more chance! / Всеки месец едно от ревютата печели ваучер за пазаруване. Повече ревюта - по голям шанс!

    Write your review !

    Write your review

    Related Products

    SALE
    Машки молекуларниот 100% Памук Lord 180
    -10%
    5,84 €6,49 €
    -10%
    SALE
    Машки молекуларниот Спорт 100% Памук Lord 183
    -10%
    6,74 €7,49 €
    -10%
    SALE
    Машки молекуларниот Вискоза Lord 380
    -10%
    9,44 €10,49 €
    -10%

    ЗА TIARA SHOP

    онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

    Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

     

    Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

    FACEBOOK

    Следете нас

    TWITTER

    Следете нас

    Контактирајте не

    • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
     ORDERS: +359 89 910 4457
     ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
    • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
     +359 2 931 1641
    • E-MAIL АДРЕСА:
     INFO@TIARASHOP.EU
    • SKYPE:
     TIARASHOP.EU
    • АДРЕСА:
     92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU