е додаден во кошничката Ви

Машки молекуларниот Спорт 100% Памук Lord 183

Колекција Памук - Машки молекуларниот Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 100% памук
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

7,19 €
На распродажба!

7,99 €

Add to wishlist

Машки молекуларниот Спорт 100% Памук Lord 183

Овој молекуларниот е специјално предлог од Колекцијамашко бугарско долна Lordкон сите мажи кои остваруваат некаков спорт.Молекуларниотот е изработен од100% памук. Квалитетите на природните материјали се познати на сите. Памукот спречува можноста од Спарта на кожата и предизвикување на кожни алергии. Тој е достапен во неколку бои - сива, црвена и сина. Мажот може да избере молекуларниот во бојата на вашиот омилен фудбалски тим. Молекуларниот може да се носи во секое време од годината. Тој лежи во машко тело и обезбедува удобност при движење. Од двете страни на молекуларниот се наоѓаат рабови, така карактеристични за спортските облека. На градите е вметната амблем со логото Sport Lord team. Памучна молекуларниот може да биде комбиниран со боксерки во соодветна боја или спортски панталони. Дали американски доларие обучуваат дома или во теретана, молекуларниот ќе покаже на сите постигнатите резултати од напорно вежбање. Високиот квалитет на изработка помага за зачувување на боите и ткаенината за - долго време. Секој маж заслужува да се чувствува посакуван, особено кога тренира и вложува грижи за своето тело!

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 100%

мнение

Супер комплект !!!


  Отличен

  Прекрасно качество. Стегнат и удобен мъжки потник. Размерът отговаря точно. Много съм доволна и от цената!

   Write your review !

   Write your review

   ЗА TIARA SHOP

   онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

   Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

    

   Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

   FACEBOOK

   Следете нас

   TWITTER

   Следете нас

   Контактирајте не

   • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
    ORDERS: +359 89 910 4457
    ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
   • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
    +359 2 931 1641
   • E-MAIL АДРЕСА:
    INFO@TIARASHOP.EU
   • SKYPE:
    TIARASHOP.EU
   • АДРЕСА:
    92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU