Машки молекуларниот 100% Памук Lord 180

6,29 €

6,99 €

-0,70 €

нов производ

Машки молекуларниот 100% Памук Lord 180

Add to wishlist

Повеќе информации

Предложениотмашки молекуларниотод Колекција бугарско машка долна облекаLordе со едноставен и традиционален вид. Тој може да се носи под облеката во зима, или како врв облека во текот на летото. Сече кај ракав облини и деколтето е избрана така што да е погодна за носење под кошула или други врв облека. Ширината на прерамките и длабочината на деколтето нагласуваат строгиот карактер на мажот. Молекуларниот се нуди во неколку бои - бела, црна, сива, сина и графит смес. Разновидноста на боите фаворизира богатиот избор на долна облека и панталони за комбинации. Она што ја прави молекуларниот погодна за секој маж е100%- Виот памучен состав на материјата.Памукот презема влагата од телото и го штити телото од студот. Природната материја овозможува на кожата да дише. Спартаневъзможно.Потникът е без ракави и овозможува слобода на движењата на мажот. Молекуларниот е идеален за практикувањето на спорт или вежбање во теретана. Моделот прилепува кон телото и нагласува релјефот на машките гради. Молекуларниот е за сите активни господа кои држат на удобноста и квалитетот на облеката во својот плакар.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

3 other products in the same category: