е додаден во кошничката Ви

Машки молекуларниот 100% Памук Lord 180

Колекција Памук - Машки молекуларниот Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 100% памук
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

6,29 €
На распродажба!

6,99 €

Add to wishlist

Машки молекуларниот 100% Памук Lord 180

Предложениотмашки молекуларниотод Колекција бугарско машка долна облекаLordе со едноставен и традиционален вид. Тој може да се носи под облеката во зима, или како врв облека во текот на летото. Сече кај ракав облини и деколтето е избрана така што да е погодна за носење под кошула или други врв облека. Ширината на прерамките и длабочината на деколтето нагласуваат строгиот карактер на мажот. Молекуларниот се нуди во неколку бои - бела, црна, сива, сина и графит смес. Разновидноста на боите фаворизира богатиот избор на долна облека и панталони за комбинации. Она што ја прави молекуларниот погодна за секој маж е100%- Виот памучен состав на материјата.Памукот презема влагата од телото и го штити телото од студот. Природната материја овозможува на кожата да дише. Спартаневъзможно.Потникът е без ракави и овозможува слобода на движењата на мажот. Молекуларниот е идеален за практикувањето на спорт или вежбање во теретана. Моделот прилепува кон телото и нагласува релјефот на машките гради. Молекуларниот е за сите активни господа кои држат на удобноста и квалитетот на облеката во својот плакар.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 100%

Мъжки потник

перфектен !


  Супер

  Супер удобни потници, резмерът е много точен и най-важното нямат смотани етикети да дращят на врата! Браво на фирмата производител Lord. Благодарности и на магазина Тиара шоп.


   Отличен продукт

   Много качествен мъжки потник на отлична цена. Препоръчвам!


    Отлично качество

    Чудесен мъжки потник на добра цена. Размерът отговоря точно.

     Write your review !

     Write your review

     Related Products

     ЗА TIARA SHOP

     онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

     Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

      

     Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

     FACEBOOK

     Следете нас

     TWITTER

     Следете нас

     Контактирајте не

     • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
      ORDERS: +359 89 910 4457
      ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
     • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
      +359 2 931 1641
     • E-MAIL АДРЕСА:
      INFO@TIARASHOP.EU
     • SKYPE:
      TIARASHOP.EU
     • АДРЕСА:
      92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU