е додаден во кошничката Ви

Машки Слип Облечен ластик Спорт Лукс Lord 243

Колекција Памук - Машки слип Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 90% памук / 10% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

6,74 €
На распродажба!

8,99 €

Add to wishlist

Машки Слип Облечен ластик Спорт Лукс Lord 243

СлипСпорт Лукс е луксузниот варијанта на Слип Спорт од Колекцијабугарско машка долна облека LORD. Различното перформанси и ликра, која е додадена во составот на материјата, придонесуваат за стилски и луксузен изглед на моделот. Ластик е "облечен" во појас, кој создава основниот акцент во горниот дел. Од земји се додадени две тенки ленти во контрастни со основниот ткаенина бои кои го зајакнуваат спортската визија на моделот. При перење двете бои не влијаат еден од друг, бидејќи претходно се реактивно обоена. Слипът не е премногу исечок, сече претпоставува удобност при носење, во комбинација со мажествено емитување. Може да купите Слип Спорт Лукс во четири бои - класично црно или бело, како и темно сина. За претстојните празници е многу актуелен и црвената боја на долна облека.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени динУвозник. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 90%
 • ликра 10%

Write your review

Related Products

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU