е додаден во кошничката Ви

Машки Слип Памук Ликра Lord 244

Колекција Памук - Машки слип Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 90% памук / 10% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

5,84 €
На распродажба!

6,49 €

Add to wishlist

Машки Слип Памук Ликра Lord 244

Моделмашки слипсонадворешен ластикКој ви нуди комбинација на погодност и удобност при носење со стилски и мажествени визија. Слип од Колекцијабугарско машка долна облека Lordе со класичен дизајн, не е премногу исечок отстрани, што го прави совршен долна облека за секоја сезона. Направен е од материја произведена како комбинација на 90%памуксо 10%ликраШто одзема изложена најдобрите карактеристики на секој од двата материјалот. Ликра дава еластичност и цврстина на производот, а памукот е Општо познато како најдобар квалитативниот и универзален за сите сезони материјал кој не предизвикува иритации на кожата. На врвот модел е опремен со широк надворешен ластик, украсен со логото на марката. Широчината на ластикото овозможува цврсто прицврстување на постелнината кон машкототело, без да се впива во кожата. Соединувањето на двата дела на слипа е преку фини троседот конци, што гарантира цврстина и долг живот. Моделот може да се купат во различна боја, во зависност од индивидуалните преференции.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 90%
 • ликра 10%

Write your review

Related Products

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU