е додаден во кошничката Ви

Машки Слип Спорт 100% Памук Lord 142

Колекција Памук - Машки слип Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 100% памук
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

4,94 €
На распродажба!

5,49 €

Add to wishlist

Машки Слип Спорт 100% Памук Lord 142

Слипод Колекцијабугарско машка долна облека LORDПогоден за мажи кои имаат усвоено спортот како начин на живот. Иновативните елементи кои го прават да изгледа различно и интересен, се коло во две бои, кои соединуваат предниот и задниот дел. Овие мотиви придаваат на моделот спортско емитување кое се допаѓа како на мажите така и на жените. При перење двете бои не влијаат еден од друг, бидејќи претходно се реактивно обоена. Слипът е изработен со внатрешен ластик, кој е облечен со100%памучната ткаенина од која е изработен модел. Тоа дава гаранции за удобност при носење. Слипът не иритира и не се впива премногу во кожата на телото.Памукот, од кој е изработен, е природен материјал кој не спарва. Нема дополнителни вештачки нечистотии кои да споМагат за еластичност, но сече на моделот е избрана така што да не го попречува движењата кај активен спорт. Достапен во сива, црвена и сина боја. Кој ќе изберете-зависи од вас и претпочитаниот тим.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Памук
 • памук 100%

Write your review

Related Products

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU