е додаден во кошничката Ви

Машки Слип такт Lord 442

Колекција такт - Машки слип Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 95% полиестер свила / 5% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

6,74 €
На распродажба!

7,49 €

Add to wishlist

Машки Слип такт Lord 442

Практично традиционаленмашки слипод Колекцијата набугарско машка долна облека LORD. Ткаенинататактичносте изплетен од обемниот предиво што дава мекост и можност воздухот да циркулира слободно. Брифинзи се погодни за носење секој ден, а полиестер од кој се изработени ги прави исклучително здрави и лесни за одржување. Целосниот изглед на моделот емитува машкост и сила. Слипът се придржува кон телото преку широк внатрешен ластик, прикачен на горниот дел на долна облека со три декоративни симетрично распоредени споеви. Во центарот на ременот е вметната дискретна амблем со логото на марката. По целата должина моделот е на тенки ленти, кои му даваат волумен. Можете да нарачате овој слип со внатрешен ластик во пет различни бои кои ќе одговараат на секој вкус.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени динУвозник. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Taktel
 • elastane 5%
 • полиестер 95%

Слип

Доста удобен, материята е приятна на допир.


  Слип

  Доста удобен, материята е приятна на допир.

   Write your review !

   Write your review

   Related Products

   ЗА TIARA SHOP

   онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

   Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

    

   Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

   FACEBOOK

   Следете нас

   TWITTER

   Следете нас

   Контактирајте не

   • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
    ORDERS: +359 89 910 4457
    ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
   • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
    +359 2 931 1641
   • E-MAIL АДРЕСА:
    INFO@TIARASHOP.EU
   • SKYPE:
    TIARASHOP.EU
   • АДРЕСА:
    92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU