е додаден во кошничката Ви

Машки Слип Lord 640

Колекција полиестер Свила - Машки слип Lord
Машка долна облека произведено во Бугарија
Состав: 100% полиестер Свила
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

4,94 €
На распродажба!

5,49 €

Add to wishlist

Машки Слип Lord 640

Слип од Колекцијабугарско машка долна облекапретставува актуелната комбинација на класичен дизајн со модерен и стилски изглед. Ефектот се постигнува благодарение на материјатаполиестер свилаОд која е направен моделотмашки слип. Ќе им се допадне на оние кои сакаат допира на сатен постелнина до телото. Полиестер свила создава истото чувство, но е еластична и е погодна за долна облека. Ткаенината е елегантен и истовремено мека, лежи во телото особено секси и машки начин. Ластик е сошиена во горниот дел на слипа преку три симетрично распоредени цвест, изработени од фини ластични конец. Ова осигурува сила и издржливост на изработката и има стилски декоративен ефект. Од двете страни слипът е исечок висок, речиси на нивото на ременот. Ова му дава младко емитување и овозможува носењето му со разновидни модели панталони или фармерки. Материјата не се лепи и не држи статички електрицитет, па слипът не лежи на други материјали, а само до телото. Моделот може да се нарача во различни класични бои.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција Господ Полиестер
 • полиестер свила 100%

Write your review

Related Products

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU