Памучна Градник отпечатоци 2131

24,99 €

нов производ

Памучна Градник отпечатоци 2131

Add to wishlist

Повеќе информации

Модерен и интересен, убаво изработенпамучен градник со тврда чаша. Прибира бистата надвор на внатре и го концентрира во средината на градниот кош. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете. Двојно закопчување.
Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: