Памучна Женска Комплет градник и гаќи 2131 1215

27,99 €

нов производ

Памучна Женска Комплет градник и гаќи 2131 1215

Add to wishlist

Повеќе информации

Модерен, убаво изработенпамучен сет - градник со тврда чаша и исечената бикини. Градникот прибира бистата надвор на внатре и го концентрира во средината на градниот кош. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете. Двојно закопчување. Бикини е исечената со две ленти во земји, декорирана со нежна перде.
Погоден за секоја пригода!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или се обаете на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека купувате п.н.е.и Нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: