Памучна Комплет градник и гаќи 3101-025

25,99 €

нов производ

Памучна Комплет градник и гаќи 3101-025

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди комфоренкомплет длабока памучна бикинисо широк појас, кој е украсен со мека и фина чипка, фино за поголема удобност на преклопите на ногата.Градникполу-поместена чаши, украсени со нежна чипка на врвот. Изработени од висококвалитетен чешлан памук и ликра, удобноста на вашето секојдневие е осигуран.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или се обадете на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме што купуватери Нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: