Памучна Комплет Корсажи и исечени бикини 1206-1215

12,99 €

нов производ

Памучна Комплет Корсажи и исечени бикини 1206-1215

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нудипамучна дамски Корсажи со тенка лента за на рамои трим, исеченатабикинисо две ленти настрана. Изработени од висококвалитетен чешлан памук и ликра што давадопълнителна мекост и еластичност.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За Повеќе информациине двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: