Памучна Комплет Корсажи со Бикини 1212-1235

14,49 €

нов производ

Памучна Комплет Корсажи со Бикини 1212-1235

Add to wishlist

Повеќе информации

Комфорендамски комплет- ПамученКорсажисо тенка лента за на рамо ибикини, Украсени со мека чипка. Изработени од висококвалитетен чешлан памук и ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност.
Идеален за вашето секојдневие!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горниот и долниот дел молам оставете коментар на ред.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: