Памучна Машки Боксер Geronimo 1263b1

11,19 €

15,99 €

-30%

Намалена цена!

нов производ

Памучна Машки Боксер Geronimo 1263b1

Add to wishlist

Повеќе информации

Класиченмашки боксерод колекцијабугарско машка долна облека GERONIMO, Модел 1263b1, изработен од високо квалитетенпамукво комбинација со ликра. Стилски и удобен боксер со отвор напред, со чист дизајн и логото на Geronimo на ременот. Комбинации на бои, во кои се нуди овој одличен боксер се во искушение и контрастни.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

29 other products in the same category: