Памучна Машки Боксер Geronimo 1362b7

17,99 €

нов производ

Памучна Машки Боксер Geronimo 1362b7

Add to wishlist

Повеќе информации

Mъжки боксерод колекцијабугарско машка долна облека GERONIMOодвисококвалитетен памукво комбинација со ликра. Во овој модел долна облека се нагласува предната просторот за машките интимни делови, обезбедувајќи удобност и добар изглед. Kрачолите се малку подолги и завршуваат со победи. Луксузен изглед на овој удобен и погоден за секој ден боксер придава златниот отворен ластик со ширина 3,5 см и логото на GERONIMO позиционирање фронт. Боксер 1362b7 се нуди во три класични бои - црна, бела и кралски син.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За Повеќенформация не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

29 other products in the same category: