Памучна Машки Боксер Pierre Cardin U14

14,99 €

нов производ

Памучна Машки Боксер Pierre Cardin U14

Add to wishlist

Повеќе информации

Класичен моделмашки боксер Pierre Cardinзатворен ластик, Изработен од висококвалитетен памук во комбинација со ликра. Во овој модел машка долна облека се нагласува предната просторот за машките интимни делови, обезбедувајќи удобност и добар изглед.

Трговци - Тука може да порачате италијанско машка долна облекана големопо цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

29 other products in the same category: