Памучна Машки Слип Geronimo 1051s1

11,99 €

нов производ

Памучна Машки Слип Geronimo 1051s1

Add to wishlist

Повеќе информации

Површнитемашки слипод базната колекција набугарско машка долна облека GERONIMO, Модел 1051s2, изработен од високо квалитетен памук. Тоа е стилски, чист модел со отворен брендирани ластик и лесна грб. Дизајнот на слипа предната оформува интимните делови на мажот, а во исто време му обезбедува удобност и слобода на движење. Слипът се нуди во двете основни бои - црна и бела, погоден е како долна облека за формална облека, така и за секојдневна употреба.

Трговци - Тука може да порачате бугарско машка долна облекана големопо цени наПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

19 other products in the same category: