е додаден во кошничката Ви

Памучна Машки Слип Pierre Cardin U12

Колекција База - Машки Слип Pierre Cardin
Француско Машки долна облека
Состав: 90% памук / 10% спандекс
Димензии: M, L, XL, XXL

Повеќе детали

Памучна Машки Слип Pierre Cardin U12

Италијанско машка долна облекасо брендPierre Cardin, Ви нудимашки слип,затворен ластикизработен од квалитетен материјал, со 90% содржина на памук и 10% спандекс. Материјата е пријатен на допир и еластична. Обезбедува удобност и дава слобода на движењата во текот на целиот ден. Овој модел е исклучително погоден за мажите со активно секојдневие и за оние кои сакаат да спортуваат. Долната облека нежно и внимателно се прилепува за машките форми, како нежно ги контурите, без да спарва и затегнува.

Трговци - Тука може да порачате италијанско машка долна облекана големопо цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не се колебайте да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција PierreC Основни
 • памук 90%
 • elastane 10%

Write your review

Related Products

ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU