Памучна Машки Слип Pierre Cardin U21

11,99 €

нов производ

Add to wishlist

Повеќе информации

Италијанско машка долна облекасо брендPierre Cardin, Ви нудимашки слип, Изработен од квалитетен материјал, со 90% содржина на памук и 10% спандекс. Материјата е пријатен на допир и еластична. Обезбедува удобност и дава слобода на движењата во текот на целиот ден. Овој модел е исклучително погоден за мажите со активно секојдневие и за оние кои сакаат да спортуваат. Долната облека нежно и внимателно се прилепува за машките форми, како нежно ги контурите, без да спарва и затегнува.

Трговци - Тука може да порачате италијанско машка долна облекана големопо цени наУвозник. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

19 other products in the same category: