Памучно Женска боди украсени со чипка кратки ракави полу-поло 1447

25,99 €

нов производ

Памучно Женска боди украсени со чипка кратки ракави полу-поло 1447

Add to wishlist

Повеќе информации

Бугарско долна облека Тиара Галијано ви нуди удобноДолни боди украсени со чипка, Полу-поло, прашка. Извршени од висококвалитетен чешлан памук / спандекс, што дава дополнителна мекост и еластичност. Прикована со три мали куки. Може да се носи само по себе или како дел од вашата облека.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се даконтактирајте со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: