е додаден во кошничката Ви

Памучно Женска Тело бикини Широка пагони 1365

Колекција чешла памук - Женска Тело Тиара Галијано
Долна облека произведено во Бугарија
Состав: 90% памук / 10% спандекс
Димензии: S, M, L, XL, XXL, 3XL

Повеќе детали

Памучно Женска Тело бикини Широка пагони 1365

Тиара Галијано ви нудичист моделДолни бодисо широка лента за на рамо. Извршени од висококвалитетен чешлан памук - ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Бравата е тројка. Може да се носи само по себе или како дел од вашата облека.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

 • Колекција TG Памук
 • памук 90%
 • ликра 10%
 • Во страната: памук 100%

Страхотни памучни бодита!

Бодитата са чудесни! Хубави цветове, мек памук и много удобни. Коректна доставка и страхотно обслужване!


  Страхотни памучни бодита!

  Чудесни цветове, мек памучен плат, високо качество, коректна доставка!


   Страхотни памучни бодита!

   Очарована съм от бодитата, които закупих. Страхотни цветове, мек памучен плат, коректна доставка!


    Страхотни памучни бодита!

    Очарована съм от бодитата, които закупих. Страхотни цветове, мек памучен плат, коректна доставка!


     Страхотни памучни бодита!

     Очарована съм от бодитата, които закупих. Страхотни цветове, мек памучен плат, коректна доставка!


      Супер

      Мното добро


       Боди

       Супер е


        Много съм доволна

        Изключително удобно и качествено! Перфектни сте, а и цената е супер!


         Супер ! ! !

         Много добро качество на всичко което съм купила ! Бърза и точна работа на всички , които изпълняват поръчките . . . С една дума СУПЕР ! ! !

          Write your review !

          Write your review

          Related Products

          ЗА TIARA SHOP

          онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

          Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

           

          Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

          FACEBOOK

          Следете нас

          TWITTER

          Следете нас

          Контактирајте не

          • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
           ORDERS: +359 89 910 4457
           ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
          • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
           +359 2 931 1641
          • E-MAIL АДРЕСА:
           INFO@TIARASHOP.EU
          • SKYPE:
           TIARASHOP.EU
          • АДРЕСА:
           92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU