Памучно Женска Тело кратки ракави бикини деколте 1445

13,99 €

нов производ

Памучно Женска Тело кратки ракави бикини деколте 1445

Add to wishlist

Повеќе информации

Долни памучно боди - бикини со кратки ракави и обло деколте. Извршени од висококвалитетен чешлан памук - ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Бравата е тројка. Може да се носи само по себе или како дел од вашата облека.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: