Пливаат брадестиот фрлија чаша на појас и бикини со Пандели 1191

42,49 €

49,99 €

-15%

нов производ

Пливаат брадестиот фрлија чаша на појас и бикини со Пандели 1191

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска костими од 2 дела. Монохроматски Суичери тип градник со тврда брадестиот амортизирање на појас со декоративен елемент фронт. Линкови на вратот и грбот, опфаќа поголема подгръдна турнеја. Цветен долнище бикини со широки врски - Пандели отстрани за регулирање.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: