Пливаат тврда чаша на појас и длабока бикини 1195

40,49 €

44,99 €

-10%

нов производ

Пливаат тврда чаша на појас и длабока бикини 1195

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска костим за капење од 2 дела. Горен дел тип градник на појас со длабока тврда чаша. Регулиеруеми и широки ремени за подобра стабилност на градите. Долен дел - длабок бикини, дискретна вашите недостатоци. Висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2015 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За Повеќе иформација не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: